КАРКАСНИЙ БУДИНОК ПIД КЛЮЧ

Будуємо каркасні будинки швидко та надійно в Київі та облості. Будівництво каркасних будинків під ключ затребуване завдяки доступності, швидкому будівництву та енергоефективності. Вартість каркасного будинку виключає позапланові витрати на будматеріали, тому доступна для середньостатистичного мешканця України.

Популярні проекти

сучасний каркасний будинок

Цей одноповерховий сучасний каркасний будинок представляє останній тренд у сучасній архітектурі. Грані фасаду містять у собі чіткі мінімалістичні лінії. Будинок оснащений передовими технологіями, що забезпечують енергоефективність. Це дозволяє досягти максимального комфорту з мінімальними витратами.

сучасний проект будинку

Характерістика будинку

 

Площа каркасного будинку 138 м2

Загальна площа згідно ДБН визначна як сума площ всіх опалювальних примімищень

Кухня вітальня

Спальні-3

Санвузли-2

Котельна

Тераса

Вартість будинку від 38000$

 

БарнаХаус

барнахаус

Барнхаус, що поєднує в собі простоту та зручність. Він успішно застосовується при зведенні житлових та громадських об'єктів. Приміщення в таких спорудах просторі та місткі та їх можна оформити на свій смак.Модульна конструкція дозволяє створити великий простір для розширення будівлі, який допоможе зробити його ідеальним вибором для тих, хто хоче створити гармонію зі стильним сучасним дизайном та просторим планом. 

проект каркксного будинку

Характерістика будинку

 

Площа каркасного будинку 58м2

Загальна площа згідно ДБН  визначена як сума площ всіх опалювальних

приміщень та літніх і неопалювальних приміщень

Кухня вітальня

Спальні-2

Санвузли-1

Тераса 

Вартість: від 22000$